Läntisen alueen aluesarjat

« Takaisin

Ilmoittautuneet joukkueet

D-tytöt kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesäkarhut D09 Punaiset
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 12:02 27.1.2022 10:31 Joukkue lisätty sarjaan
Mailajuniorit Dtytöt
Mailajuniorit ry, Kankaanpää
15.1.2022 14:35 27.1.2022 10:31 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut D08 Punaiset
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 15:03 27.1.2022 10:31 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit T09
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 15:10 27.1.2022 10:31 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit T08
Seinäjoen Maila-Jussit
16.1.2022 16:02 27.1.2022 10:31 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske D-tytöt
Laitilan Jyske
6.2.2022 12:36 6.2.2022 12:39 Joukkue lisätty sarjaan
Fera D1
Fera, Rauma
14.2.2022 15:30 14.2.2022 15:31 Joukkue lisätty sarjaan
Fera D2
Fera, Rauma
14.2.2022 15:34 1.3.2022 08:07 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP D-tytöt
Manse PP, Tampere
20.2.2022 14:53 20.2.2022 14:55 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Dt
Alajärven Ankkurit
24.2.2022 11:11 24.2.2022 11:12 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä
Lapuan Virkiä
25.2.2022 08:39 25.2.2022 08:41 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto
Vimpelin Veto
28.2.2022 10:56 28.2.2022 10:58 Joukkue lisätty sarjaan
Ulvilan Pesä-Veikot D-tytöt
Ulvilan Pesä-Veikot
28.2.2022 18:30 28.2.2022 18:32 Joukkue lisätty sarjaan

E-pojat pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Vaasan Maila E Wahlstenit
Vaasan Mailan juniorit
18.1.2022 12:52 27.1.2022 10:33 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut E11-pojat
Pesäkarhut, Pori
19.1.2022 13:09 27.1.2022 10:33 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P12
Seinäjoen Maila-Jussit
6.2.2022 12:21 6.2.2022 12:23 Joukkue lisätty sarjaan
Ylihärmän Pesis- Junkkarit Ep
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
10.2.2022 20:57 10.2.2022 21:03 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat Ep valkoinen
Koskenkorvan Urheilijat
11.2.2022 09:27 11.2.2022 09:28 Joukkue lisätty sarjaan
Vähänkyrön Viesti E P
Vähänkyrön Viesti
14.2.2022 12:39 14.2.2022 12:41 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila Ep
Kankaanpään Maila
18.2.2022 15:37 18.2.2022 15:38 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat Ep sininen
Ähtärin Urheilijat
21.2.2022 16:49 21.2.2022 16:50 Joukkue lisätty sarjaan
Kauhajoen Karhu E-pojat
Kauhajoen Karhu
21.2.2022 17:49 21.2.2022 17:54 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat Ep valkoinen
Ähtärin Urheilijat
21.2.2022 20:18 21.2.2022 20:19 Joukkue lisätty sarjaan
Lujapesis
Laihian Luja
22.2.2022 09:43 22.2.2022 09:45 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Ep
Alajärven Ankkurit
24.2.2022 11:16 24.2.2022 11:17 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:45 25.2.2022 13:46 Joukkue lisätty sarjaan
Eurajoen Veikot Ep
Eurajoen Veikot
27.2.2022 18:35 27.2.2022 18:39 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet Ep
Pesäsudet, Säkylä
28.2.2022 10:06 28.2.2022 10:08 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto sininen
Vimpelin Veto
28.2.2022 11:05 28.2.2022 11:06 Joukkue lisätty sarjaan
SMJP10 punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
28.2.2022 12:26 28.2.2022 12:26 Joukkue lisätty sarjaan
Köyliön Lallit E-pojat
Köyliön Lallit
28.2.2022 13:44 28.2.2022 13:47 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P11 Musta
Seinäjoen Maila-Jussit
28.2.2022 21:44 28.2.2022 21:53 Joukkue lisätty sarjaan

G-pojat Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 14:25 25.2.2022 14:26 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila Gp
Kankaanpään Maila
10.3.2022 10:09 10.3.2022 10:11 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Gp
Alajärven Ankkurit
21.3.2022 11:54 21.3.2022 11:54 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto
Vimpelin Veto
21.3.2022 12:06 21.3.2022 12:07 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat G-pojat
Koskenkorvan Urheilijat
27.3.2022 21:53 27.3.2022 21:55 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Mailajussit P14 musta
Seinäjoen Maila-Jussit
28.3.2022 15:01 28.3.2022 15:04 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Mailajussit P14 punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
28.3.2022 15:12 28.3.2022 15:14 Joukkue lisätty sarjaan
Laihian Luja G-pojat
Laihian Luja
29.3.2022 14:06 29.3.2022 14:07 Joukkue lisätty sarjaan

Lady Pesis Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Nurmon Jymy, Jymy-Iitat
Nurmon Jymy
24.2.2022 19:37 24.2.2022 19:37 Joukkue lisätty sarjaan
Lappajärven Veikot, Lady Pesis
Lappajärven Veikot
2.3.2022 22:16 2.3.2022 22:19 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä Ladyt
Lapuan Virkiä
7.3.2022 12:54 7.3.2022 13:01 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto
Vimpelin Veto
21.3.2022 10:46 21.3.2022 10:49 Joukkue lisätty sarjaan
Nuukajustiinat
Laihian Luja
29.3.2022 14:55 29.3.2022 14:56 Joukkue lisätty sarjaan
Tinttaliisat Takalaiton
Lapuan Virkiä
29.3.2022 21:44 29.3.2022 21:46 Joukkue lisätty sarjaan
Tinttaliisat Näppärät
Lapuan Virkiä
29.3.2022 21:47 29.3.2022 22:20 Joukkue lisätty sarjaan
Lakeuren Laiton
Seinäjoen Maila-Jussit
30.3.2022 16:28 30.3.2022 16:29 Joukkue lisätty sarjaan

D-pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kankaanpään Maila Dp
Kankaanpään Maila
18.2.2022 15:41 18.2.2022 15:42 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Dp08
Alajärven Ankkurit
24.2.2022 11:19 24.2.2022 11:19 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ D-pojat
Seinäjoen Maila-Jussit
28.2.2022 16:44 28.2.2022 16:54 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat D valkoinen
Koskenkorvan Urheilijat
28.2.2022 21:04 28.2.2022 21:05 Joukkue lisätty sarjaan

F-pienpeli Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Ylihärmän Pesis-Junkkarit F-t
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
18.2.2022 12:57 18.2.2022 12:58 Joukkue lisätty sarjaan
Jurvan liekki F-junnut
Jurvan Liekki
7.3.2022 17:44 7.3.2022 17:46 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat
Ähtärin Urheilijat
20.3.2022 20:19 20.3.2022 20:20 Joukkue lisätty sarjaan
Laihian Luja sininen
Laihian Luja
29.3.2022 14:44 29.3.2022 14:45 Joukkue lisätty sarjaan
Kuortaneen Kunto
Kuortaneen Kunto
22.6.2022 16:33 22.6.2022 17:05 Joukkue lisätty sarjaan
Laihian Luja valkoinen
Laihian Luja
28.7.2022 12:05 28.7.2022 12:05 Ei käsitelty
Laihian Luja valkoinen
Laihian Luja
28.7.2022 12:05 28.7.2022 12:05 Ei käsitelty
Laihian Luja valkoinen
Laihian Luja
28.7.2022 12:08 28.7.2022 12:08 Ei käsitelty
Laihian Luja valkoinen
Laihian Luja
28.7.2022 12:09 28.7.2022 12:09 Joukkue lisätty sarjaan

Miehet piirisarja Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Alajärven Ankkurit MPS
Alajärven Ankkurit
15.2.2022 21:12 15.2.2022 21:12 Joukkue lisätty sarjaan
Lujapesis
Laihian Luja
22.2.2022 09:33 22.2.2022 09:35 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:29 25.2.2022 13:29 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ KK
Seinäjoen Maila-Jussit
26.2.2022 12:06 26.2.2022 12:07 Joukkue lisätty sarjaan
Ylihärmän Pesis-Junkkarit mp
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
28.2.2022 06:45 28.2.2022 06:46 Joukkue lisätty sarjaan
Munakan Urheilijat
Munakan Urheilijat
28.2.2022 18:02 28.2.2022 18:03 Joukkue lisätty sarjaan
Nurmon Jymy C-Pojat
Nurmon Jymy
18.3.2022 11:30 18.3.2022 11:33 Joukkue lisätty sarjaan

G-pienpeli Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Lappajärven Veikot G- juniorit
Lappajärven Veikot
9.2.2022 20:12 9.2.2022 20:15 Joukkue lisätty sarjaan
Ylihärmän Pesis-Junkkarit G punaiset
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
18.2.2022 12:59 18.2.2022 13:00 Joukkue lisätty sarjaan
YPJ musta
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
1.3.2022 19:23 1.3.2022 19:26 Joukkue lisätty sarjaan
YPJ valkoinen
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
1.3.2022 19:27 1.3.2022 19:30 Joukkue lisätty sarjaan
Jurvan liekki G
Jurvan Liekki
7.3.2022 17:47 7.3.2022 17:51 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat
Ähtärin Urheilijat
20.3.2022 19:07 20.3.2022 19:09 Joukkue lisätty sarjaan
Jalasjärven Jalas G
Jalasjärven Jalas
20.3.2022 20:56 20.3.2022 20:57 Joukkue lisätty sarjaan
Virkiä 2014
Lapuan Virkiä
25.3.2022 19:52 25.3.2022 19:54 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä G2015t
Lapuan Virkiä
26.3.2022 15:30 26.3.2022 15:32 Joukkue lisätty sarjaan
Lujapesis G-pojat
Laihian Luja
29.3.2022 14:31 29.3.2022 14:32 Joukkue lisätty sarjaan
Laihian Luja G-tytöt
Laihian Luja
29.3.2022 14:34 29.3.2022 14:36 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit, Pojat 15
Seinäjoen Maila-Jussit
29.3.2022 15:04 29.3.2022 15:11 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat G-pojat
Koskenkorvan Urheilijat
26.4.2022 17:26 26.4.2022 17:29 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat G15
Ähtärin Urheilijat
7.6.2022 08:57 7.6.2022 08:59 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat G 2014
Koskenkorvan Urheilijat
14.7.2022 14:38 14.7.2022 14:42 Joukkue lisätty sarjaan
LujaPesis seka
Laihian Luja
25.7.2022 15:09 25.7.2022 15:11 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
1.8.2022 10:37 1.8.2022 10:38 Joukkue lisätty sarjaan

G-tytöt Satakunta

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesäkarhut G14
Pesäkarhut, Pori
2.2.2022 20:29 2.2.2022 20:33 Joukkue lisätty sarjaan
Kokemäen Kova-Väki Gt
Kokemäen Kova-Väki
20.2.2022 15:00 20.2.2022 15:02 Joukkue lisätty sarjaan
Fera G1
Fera, Rauma
30.3.2022 10:32 30.3.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
Mailajuniorit G-tytöt mustat
Mailajuniorit ry, Kankaanpää
27.4.2022 17:02 27.4.2022 17:04 Joukkue lisätty sarjaan

G-tytöt Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Seinäjoen Maila-Jussit T14 Punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
25.1.2022 10:34 27.1.2022 10:35 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit T14 Valkoinen
Seinäjoen Maila-Jussit
25.1.2022 10:39 27.1.2022 10:35 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 14:27 25.2.2022 14:27 Joukkue lisätty sarjaan
Kauhajoen Karhu G-tytöt
Kauhajoen Karhu
27.2.2022 13:19 27.2.2022 13:21 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Gt
Alajärven Ankkurit
21.3.2022 11:51 21.3.2022 11:52 Joukkue lisätty sarjaan

Naiset aluesarja lounaislohko

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kumuri
Sastamalan Kumuri
20.1.2022 11:12 27.1.2022 10:27 Joukkue lisätty sarjaan
Ulvilan Pesä-Veikot
Ulvilan Pesä-Veikot
11.2.2022 18:44 11.2.2022 18:45 Joukkue lisätty sarjaan
Räpsä Naiset
Hämeenkyrön Räpsä
17.2.2022 08:51 17.2.2022 09:01 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet
Pesäsudet, Säkylä
22.2.2022 20:24 22.2.2022 20:25 Joukkue lisätty sarjaan
Ylöjärven Pallo Naiset 2
Ylöjärven Pallo
23.2.2022 18:56 23.2.2022 18:57 Joukkue lisätty sarjaan

F-pojat Satakunta

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesäkarhut F-pojat
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 17:34 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
Ulvilan Pesä-Veikot Fp
Ulvilan Pesä-Veikot
28.1.2022 17:54 28.1.2022 17:57 Joukkue lisätty sarjaan
Eurajoen Veikot Fp
Eurajoen Veikot
8.4.2022 07:49 8.4.2022 07:49 Joukkue lisätty sarjaan

D-tytöt pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesäkarhut D08-Mustat
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 12:02 27.1.2022 13:17 Joukkue lisätty sarjaan
VMj D-tytöt
Vaasan Mailan juniorit
15.1.2022 14:22 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ T09
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 15:13 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
KoU D-tytöt Musta
Koskenkorvan Urheilijat
15.1.2022 16:55 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
KoU D-tytöt Punainen
Koskenkorvan Urheilijat
15.1.2022 16:57 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
Mailajuniorit, D-tytöt Mustat
Mailajuniorit ry, Kankaanpää
26.1.2022 12:53 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Mailajussi E-tytöt
Seinäjoen Maila-Jussit
11.2.2022 13:48 11.2.2022 13:49 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenkyrön Räpsä D-tytöt
Hämeenkyrön Räpsä
12.2.2022 22:40 12.2.2022 22:42 Joukkue lisätty sarjaan
Kokemäen Kova-Väki Dt
Kokemäen Kova-Väki
20.2.2022 15:03 20.2.2022 15:03 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut D09-mustat
Pesäkarhut, Pori
22.2.2022 19:40 22.2.2022 19:46 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet Dt
Pesäsudet, Säkylä
22.2.2022 20:10 22.2.2022 20:12 Joukkue lisätty sarjaan
Mynämäen Vesan D-tytöt
Mynämäen Vesa
25.2.2022 11:45 25.2.2022 11:46 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:42 25.2.2022 13:43 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä E-tytöt
Lapuan Virkiä
27.2.2022 20:48 27.2.2022 20:49 Joukkue lisätty sarjaan
Jalasjärven Jalas/Peräseinäjoen Toive D-tytöt
Jalasjärven Jalas
28.2.2022 15:18 28.2.2022 15:19 Joukkue lisätty sarjaan
Ulvilan Pesä-Veikot D-tytöt
Ulvilan Pesä-Veikot
28.2.2022 18:33 28.2.2022 18:35 Joukkue lisätty sarjaan

E-tytöt kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesäkarhut E10 punaiset
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 16:28 27.1.2022 10:33 Joukkue lisätty sarjaan
UPV E-tytöt kilpa
Ulvilan Pesä-Veikot
28.1.2022 17:30 28.1.2022 17:32 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat Et sininen
Ähtärin Urheilijat
30.1.2022 18:55 30.1.2022 18:57 Joukkue lisätty sarjaan
Mailajuniorit E-tytöt
Mailajuniorit ry, Kankaanpää
31.1.2022 11:32 31.1.2022 11:34 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit E-tytöt
Seinäjoen Maila-Jussit
11.2.2022 13:44 11.2.2022 14:43 Joukkue lisätty sarjaan
Fera E1
Fera, Rauma
14.2.2022 15:41 14.2.2022 15:41 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP E-tytöt
Manse PP, Tampere
17.2.2022 19:43 17.2.2022 19:47 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä
Lapuan Virkiä
24.2.2022 19:46 24.2.2022 19:50 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske E-tytöt
Laitilan Jyske
28.2.2022 13:22 28.2.2022 13:23 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut E11 Letut
Pesäkarhut, Pori
28.2.2022 13:45 28.2.2022 13:46 Joukkue lisätty sarjaan

D-pojat aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Nurmon Jymy
Nurmon Jymy
15.1.2022 16:23 27.1.2022 10:30 Joukkue lisätty sarjaan
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
23.1.2022 15:55 27.1.2022 10:30 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä
Lapuan Virkiä
23.1.2022 23:06 27.1.2022 10:30 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P09 Musta
Seinäjoen Maila-Jussit
5.2.2022 15:06 5.2.2022 15:08 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut D-pojat
Pesäkarhut, Pori
13.2.2022 13:04 13.2.2022 13:07 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila Dp
Kankaanpään Maila
18.2.2022 15:40 18.2.2022 15:40 Joukkue lisätty sarjaan
Lujapesis
Laihian Luja
22.2.2022 09:29 22.2.2022 10:27 Joukkue lisätty sarjaan
Ikaalisten Tarmo D-p
Ikaalisten Tarmo
23.2.2022 18:19 23.2.2022 18:23 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit DP-09
Alajärven Ankkurit
24.2.2022 11:07 24.2.2022 11:09 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:35 25.2.2022 13:36 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet / EuVe / UPV Dp
Pesäsudet, Säkylä
28.2.2022 10:12 7.3.2022 16:49 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto sininen
Vimpelin Veto
28.2.2022 11:09 28.2.2022 11:11 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto valkoinen
Vimpelin Veto
28.2.2022 11:16 28.2.2022 11:26 Joukkue lisätty sarjaan
Vaasan Maila D-pojat
Vaasan Mailan juniorit
28.2.2022 20:23 28.2.2022 20:25 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat D punainen
Koskenkorvan Urheilijat
28.2.2022 20:57 28.2.2022 21:00 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP D-pojat
Manse PP, Tampere
3.3.2022 11:16 3.3.2022 11:20 Joukkue lisätty sarjaan

F-tytöt Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
SMJ T12 musta
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 15:10 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ T12 punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 15:12 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ t13 punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 15:25 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ t13 musta
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 15:29 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
Virkiä F-tytöt -12
Lapuan Virkiä
18.1.2022 10:07 27.1.2022 13:14 Joukkue lisätty sarjaan
Vaasan Maila F-tytöt
Vaasan Mailan juniorit
9.2.2022 14:04 9.2.2022 14:05 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä Ft-13
Lapuan Virkiä
15.2.2022 19:01 15.2.2022 19:19 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:53 25.2.2022 13:54 Joukkue lisätty sarjaan
Kauhajoen Karhu F-tytöt
Kauhajoen Karhu
27.2.2022 13:16 27.2.2022 13:19 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat
Ähtärin Urheilijat
20.3.2022 18:54 20.3.2022 18:56 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto
Vimpelin Veto
21.3.2022 12:01 21.3.2022 12:03 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Ft
Alajärven Ankkurit
31.3.2022 14:15 31.3.2022 14:16 Joukkue lisätty sarjaan
Laihian Luja F-tytöt
Laihian Luja
31.3.2022 17:12 31.3.2022 17:13 Joukkue lisätty sarjaan

F-pojat Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
SMJ P12 Musta
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 14:03 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P12 Punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 14:06 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P13 Musta
Seinäjoen Maila-Jussit
16.1.2022 15:43 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P13 Punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
16.1.2022 15:49 27.1.2022 10:34 Joukkue lisätty sarjaan
Vaasan maila F-pojat
Vaasan Mailan juniorit
5.2.2022 21:10 5.2.2022 21:12 Joukkue lisätty sarjaan
APV F-pojat
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:51 25.2.2022 13:52 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto
Vimpelin Veto
7.3.2022 12:19 7.3.2022 12:23 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Fp
Alajärven Ankkurit
21.3.2022 11:44 21.3.2022 11:45 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Fp13
Alajärven Ankkurit
21.3.2022 11:58 21.3.2022 11:59 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat F-pojat musta
Koskenkorvan Urheilijat
25.3.2022 10:36 25.3.2022 10:37 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat F-pojat punainen
Koskenkorvan Urheilijat
25.3.2022 10:38 25.3.2022 10:39 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila F-pojat
Kankaanpään Maila
25.3.2022 18:18 25.3.2022 18:19 Joukkue lisätty sarjaan
Laihian Luja F-pojat
Laihian Luja
29.3.2022 14:00 29.3.2022 14:35 Joukkue lisätty sarjaan
Ylihärmän Pesis-Junkkarit F-p
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
31.3.2022 07:45 31.3.2022 07:46 Joukkue lisätty sarjaan

E-pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesäkarhut E10
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 12:51 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
Vaasan Maila E Vainionpäät
Vaasan Mailan juniorit
18.1.2022 12:49 27.1.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
MansePP Punainen
Manse PP, Tampere
31.1.2022 19:52 31.1.2022 19:59 Joukkue lisätty sarjaan
Koskenkorvan Urheilijat Ep punainen
Koskenkorvan Urheilijat
11.2.2022 09:25 11.2.2022 09:26 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila Ep
Kankaanpään Maila
18.2.2022 15:39 18.2.2022 15:39 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ P11 punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
26.2.2022 22:39 26.2.2022 22:52 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto valkoinen
Vimpelin Veto
28.2.2022 11:01 28.2.2022 11:02 Joukkue lisätty sarjaan
SMJP10 valkoinen
Seinäjoen Maila-Jussit
28.2.2022 12:17 28.2.2022 12:20 Joukkue lisätty sarjaan
LP Juniorit Ep
Loimaan Palloilijat Juniorit
28.2.2022 17:08 28.2.2022 17:08 Joukkue lisätty sarjaan

G-pienpeli Satakunta

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Jymy G- tytöt
Harjavallan Jymy
15.1.2022 12:39 27.1.2022 10:36 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G14t mustat
Pesäkarhut, Pori
2.2.2022 20:35 13.2.2022 10:52 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G14t punaiset
Pesäkarhut, Pori
13.2.2022 10:58 13.2.2022 11:01 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G15-tytöt Musta
Pesäkarhut, Pori
14.2.2022 22:10 14.2.2022 22:13 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G15-tytöt Punainen
Pesäkarhut, Pori
14.2.2022 22:14 14.2.2022 22:15 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila Gp
Kankaanpään Maila
10.3.2022 10:11 10.3.2022 10:12 Joukkue lisätty sarjaan
Pomarkun Pyry G-Junnut
Pomarkun Pyry
20.3.2022 09:41 20.3.2022 09:44 Joukkue lisätty sarjaan
UPV G-junnut
Ulvilan Pesä-Veikot
28.3.2022 22:08 28.3.2022 22:09 Joukkue lisätty sarjaan
Fera G2 Sininen
Fera, Rauma
30.3.2022 10:29 30.3.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G-pojat
Pesäkarhut, Pori
31.3.2022 15:32 31.3.2022 15:36 Joukkue lisätty sarjaan
Eurajoen Veikot G-junnut
Eurajoen Veikot
8.4.2022 07:50 8.4.2022 07:51 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G15-tytöt Valkoinen
Pesäkarhut, Pori
16.5.2022 12:16 16.5.2022 12:18 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut G-pojat mustat
Pesäkarhut, Pori
17.5.2022 17:36 17.5.2022 17:42 Joukkue lisätty sarjaan
G2 valkoinen
Fera, Rauma
21.6.2022 10:56 21.6.2022 10:57 Joukkue lisätty sarjaan

F-tytöt Satakunta

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Jymy F - tytöt
Harjavallan Jymy
15.1.2022 12:31 27.1.2022 10:35 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut F13 mustat
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 14:30 27.1.2022 10:35 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut F13 Punaiset
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 14:34 27.1.2022 10:35 Joukkue lisätty sarjaan
MJ oranssi
Mailajuniorit ry, Kankaanpää
16.1.2022 19:05 27.1.2022 10:35 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut F12-Mintut
Pesäkarhut, Pori
8.2.2022 20:07 8.2.2022 20:16 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut F12-Itikat
Pesäkarhut, Pori
8.2.2022 20:17 8.2.2022 20:18 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut F12-Tiiat
Pesäkarhut, Pori
8.2.2022 20:19 8.2.2022 20:21 Joukkue lisätty sarjaan
Fera F1
Fera, Rauma
14.2.2022 15:49 14.2.2022 15:50 Joukkue lisätty sarjaan
Fera F2 valkoinen
Fera, Rauma
14.2.2022 15:52 14.2.2022 15:53 Joukkue lisätty sarjaan
Fera F2 sininen
Fera, Rauma
14.2.2022 15:55 14.2.2022 15:56 Joukkue lisätty sarjaan
MansePP F-tytöt
Manse PP, Tampere
15.2.2022 08:29 15.2.2022 08:30 Joukkue lisätty sarjaan
Kokemäen Kova-Väki Ft
Kokemäen Kova-Väki
20.2.2022 14:59 20.2.2022 15:00 Joukkue lisätty sarjaan
Mailajuniorit F-mustat
Mailajuniorit ry, Kankaanpää
23.2.2022 17:22 23.2.2022 17:25 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske/Uki Pesis F-tytöt
Laitilan Jyske
19.3.2022 12:31 19.3.2022 12:33 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske Ft
Laitilan Jyske
21.3.2022 20:04 21.3.2022 20:10 Joukkue lisätty sarjaan

E-tytöt pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Jymy E- tytöt
Harjavallan Jymy
15.1.2022 12:18 27.1.2022 10:33 Joukkue lisätty sarjaan
Nurmon Jymy E-tytöt
Nurmon Jymy
15.1.2022 18:06 27.1.2022 10:33 Joukkue lisätty sarjaan
Pomarkun Pyry E-Tytöt
Pomarkun Pyry
17.1.2022 12:42 8.2.2022 08:55 Joukkue lisätty sarjaan
UPV E-tytöt peli
Ulvilan Pesä-Veikot
28.1.2022 17:35 28.1.2022 17:37 Joukkue lisätty sarjaan
Ähtärin Urheilijat Et valkoinen
Ähtärin Urheilijat
31.1.2022 16:48 31.1.2022 16:49 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut E10 mustat
Pesäkarhut, Pori
9.2.2022 20:26 9.2.2022 20:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ T10/11 Punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
11.2.2022 13:33 11.2.2022 13:34 Joukkue lisätty sarjaan
SMJ T10/11 Musta
Seinäjoen Maila-Jussit
11.2.2022 13:38 11.2.2022 13:40 Joukkue lisätty sarjaan
YPJ10
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
11.2.2022 17:41 11.2.2022 17:43 Joukkue lisätty sarjaan
YPJ11
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
11.2.2022 17:45 11.2.2022 17:50 Joukkue lisätty sarjaan
Fera E1
Fera, Rauma
14.2.2022 15:43 14.2.2022 15:44 Joukkue lisätty sarjaan
Fera E2
Fera, Rauma
14.2.2022 15:46 14.2.2022 15:47 Joukkue lisätty sarjaan
Kokemäen Kova-Väki E11
Kokemäen Kova-Väki
20.2.2022 14:56 20.2.2022 14:56 Joukkue lisätty sarjaan
Kokemäen Kova-Väki E10
Kokemäen Kova-Väki
20.2.2022 14:58 20.2.2022 14:58 Joukkue lisätty sarjaan
Vaasan Maila E-tytöt
Vaasan Mailan juniorit
21.2.2022 11:29 21.2.2022 11:30 Joukkue lisätty sarjaan
Lapuan Virkiä E-tytöt
Lapuan Virkiä
21.2.2022 20:31 21.2.2022 20:43 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Et10
Alajärven Ankkurit
25.2.2022 11:07 25.2.2022 11:08 Joukkue lisätty sarjaan
APV keltainen
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:47 25.2.2022 13:48 Joukkue lisätty sarjaan
APV musta
Alavuden Peli-Veikot
25.2.2022 13:49 25.2.2022 13:50 Joukkue lisätty sarjaan
Lappajärven Veikot E- tytöt
Lappajärven Veikot
25.2.2022 16:23 25.2.2022 16:26 Joukkue lisätty sarjaan
Ruoveden Pirkat E-tytöt
Ruoveden Pirkat
27.2.2022 11:09 27.2.2022 11:10 Joukkue lisätty sarjaan
Kauhajoen Karhu E-tytöt
Kauhajoen Karhu
27.2.2022 13:05 27.2.2022 13:08 Joukkue lisätty sarjaan
Eurajoen Veikot Et
Eurajoen Veikot
27.2.2022 20:08 27.2.2022 20:10 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Et11
Alajärven Ankkurit
27.2.2022 23:11 27.2.2022 23:12 Joukkue lisätty sarjaan
Räpsä E-tytöt
Hämeenkyrön Räpsä
28.2.2022 07:42 28.2.2022 07:46 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet Et
Pesäsudet, Säkylä
28.2.2022 10:27 28.2.2022 10:28 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut E11 Tuulit
Pesäkarhut, Pori
28.2.2022 13:47 28.2.2022 13:48 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut E11 Masut
Pesäkarhut, Pori
28.2.2022 13:49 28.2.2022 13:50 Joukkue lisätty sarjaan
Mynämäen Vesa Et
Mynämäen Vesa
28.2.2022 20:50 28.2.2022 20:51 Joukkue lisätty sarjaan
Uki pesis, Uusikaupunki
Laitilan Jyske
28.2.2022 21:01 28.2.2022 21:19 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske E-t
Laitilan Jyske
28.2.2022 22:34 28.2.2022 22:35 Joukkue lisätty sarjaan
LP E-tytöt
Loimaan Palloilijat Juniorit
8.3.2022 19:22 8.3.2022 19:23 Joukkue lisätty sarjaan

C-tytöt aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
YPJ
Ylihärmän Pesis-Junkkarit
15.1.2022 12:10 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Mailattaret C-tytöt
Mailattaret, Vaasa
15.1.2022 14:35 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut D08 Punaiset
Pesäkarhut, Pori
15.1.2022 14:58 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Lujapesis
Laihian Luja
16.1.2022 11:14 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäkarhut C mustat
Pesäkarhut, Pori
16.1.2022 11:54 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit punainen
Seinäjoen Maila-Jussit
16.1.2022 15:46 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Seinäjoen Maila-Jussit musta
Seinäjoen Maila-Jussit
16.1.2022 15:58 27.1.2022 10:29 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenkyrön Räpsä C-tytöt
Hämeenkyrön Räpsä
27.1.2022 10:32 27.1.2022 10:46 Joukkue lisätty sarjaan
Jurvan liekki
Jurvan Liekki
7.2.2022 17:23 7.2.2022 17:24 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Ct
Alajärven Ankkurit
10.2.2022 14:09 10.2.2022 14:10 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
11.2.2022 12:44 11.2.2022 12:45 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet Ct
Pesäsudet, Säkylä
13.2.2022 09:39 13.2.2022 09:40 Joukkue lisätty sarjaan

C-pojat aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
SMJ Cp
Seinäjoen Maila-Jussit
15.1.2022 12:07 27.1.2022 10:28 Joukkue lisätty sarjaan
Nurmon Jymy
Nurmon Jymy
15.1.2022 16:18 27.1.2022 10:28 Joukkue lisätty sarjaan
Vimpelin Veto
Vimpelin Veto
17.1.2022 11:33 27.1.2022 10:28 Joukkue lisätty sarjaan
Kankaanpään Maila C-pojat
Kankaanpään Maila
8.2.2022 20:04 8.2.2022 20:05 Joukkue lisätty sarjaan
Alajärven Ankkurit Cp
Alajärven Ankkurit
10.2.2022 14:07 10.2.2022 14:08 Joukkue lisätty sarjaan
APV
Alavuden Peli-Veikot
11.2.2022 12:31 11.2.2022 12:32 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenkyrön Räpsä Cp
Hämeenkyrön Räpsä
13.2.2022 09:26 13.2.2022 09:38 Joukkue lisätty sarjaan
Vähänkyrön Viesti C Pojat
Vähänkyrön Viesti
14.2.2022 12:17 14.2.2022 12:20 Joukkue lisätty sarjaan
Jalasjärven Jalas Cp
Jalasjärven Jalas
15.2.2022 17:38 8.3.2022 15:54 Joukkue lisätty sarjaan

F-pienpeli Satakunta

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
UPV F
Ulvilan Pesä-Veikot
28.3.2022 22:06 28.3.2022 22:07 Joukkue lisätty sarjaan