Eteläisen alueen aluesarjat

« Takaisin

Ilmoittautuneet joukkueet

F-pojat

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Tahko FP
Hyvinkään Tahko
15.1.2022 12:03 4.2.2022 10:54 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot F-pojat
Lahden Mailaveikot
20.1.2022 07:37 4.2.2022 10:54 Joukkue lisätty sarjaan
PuMu F
Puna-Mustat ry
20.1.2022 09:08 4.2.2022 10:54 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenlinnan Paukku Fp
Hämeenlinnan Paukku
7.2.2022 19:03 7.2.2022 19:04 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 20:05 13.2.2022 20:05 Joukkue lisätty sarjaan
Ylöjärven Pallo Fp
Ylöjärven Pallo
23.2.2022 19:07 23.2.2022 19:08 Joukkue lisätty sarjaan
LP Juniorit Fp
Loimaan Palloilijat Juniorit
1.3.2022 18:03 1.3.2022 18:05 Joukkue lisätty sarjaan
Kouvolan Pallonlyöjät Salonen
Kouvolan Pallonlyöjät
9.3.2022 14:14 9.3.2022 14:17 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis
Espoon Pesis
17.3.2022 15:16 17.3.2022 15:18 Joukkue lisätty sarjaan
Jokioisten Koetus Juniorit F
Jokioisten Koetus Juniorit
18.3.2022 10:56 18.3.2022 10:57 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat F-pojat
Haminan Palloilijat
22.3.2022 07:13 22.3.2022 07:14 Joukkue lisätty sarjaan
Kumuri
Sastamalan Kumuri
25.3.2022 22:01 25.3.2022 22:02 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu F-pojat
Roihu ry
29.3.2022 13:56 29.3.2022 13:58 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP F-pojat Punaiset
Manse PP, Tampere
30.3.2022 18:59 30.3.2022 19:02 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP F-pojat Mustat
Manse PP, Tampere
30.3.2022 19:03 30.3.2022 19:04 Joukkue lisätty sarjaan
Summan Ponnistus F-juniorit
Summan Ponnistus
31.3.2022 14:43 31.3.2022 14:56 Joukkue lisätty sarjaan
Mynämäen Vesa F-pojat
Mynämäen Vesa
31.3.2022 16:15 31.3.2022 16:17 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske F-pojat
Laitilan Jyske
31.3.2022 17:08 31.3.2022 17:09 Joukkue lisätty sarjaan
Ukipesis Fp
Laitilan Jyske
31.3.2022 21:12 31.3.2022 21:45 Joukkue lisätty sarjaan
VeVe-Pesis Fp
Vehkalahden Veikot
31.3.2022 21:24 31.3.2022 21:27 Joukkue lisätty sarjaan

E- tytöt kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
LMV Valkoinen
Lahden Mailaveikot
20.1.2022 20:47 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis Et Yellow
Espoon Pesis
5.2.2022 17:51 5.2.2022 17:57 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat ET Mustat
Haminan Palloilijat
23.2.2022 21:30 23.2.2022 21:32 Joukkue lisätty sarjaan
Imatran Pallo-Veikot Et
Imatran Pallo-Veikot
25.2.2022 18:42 25.2.2022 18:58 Joukkue lisätty sarjaan
Puhti Punainen
Kuusankosken Puhti
28.2.2022 21:30 28.2.2022 21:42 Joukkue lisätty sarjaan

G- pojat

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Hyvinkään Tahko G-pojat
Hyvinkään Tahko
28.2.2022 10:27 28.2.2022 10:28 Joukkue lisätty sarjaan

G- tytöt

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Tahko G-tytöt
Hyvinkään Tahko
28.2.2022 10:23 28.2.2022 10:24 Joukkue lisätty sarjaan

F- tytöt

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Janakkalan Jana FT
Janakkalan Jana
27.1.2022 18:51 27.1.2022 18:53 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis Ft
Espoon Pesis
30.1.2022 13:13 30.1.2022 13:35 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 20:07 13.2.2022 20:07 Joukkue lisätty sarjaan
Hyvinkään Tahko F-tytöt
Hyvinkään Tahko
19.3.2022 12:05 19.3.2022 12:06 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu F-tytöt
Roihu ry
29.3.2022 14:00 29.3.2022 14:02 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat f-tytöt musta
Haminan Palloilijat
29.3.2022 16:30 29.3.2022 16:31 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat f-tytöt oranssi
Haminan Palloilijat
29.3.2022 16:32 29.3.2022 16:33 Joukkue lisätty sarjaan
Puhti F-tytöt
Kuusankosken Puhti
31.3.2022 18:34 31.3.2022 18:36 Joukkue lisätty sarjaan

D- tytöt pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Tahko Yellow
Hyvinkään Tahko
23.1.2022 18:01 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
Janakkalan Jana Dt
Janakkalan Jana
5.2.2022 15:52 5.2.2022 15:53 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot Dt
Lahden Mailaveikot
6.2.2022 12:33 21.4.2022 14:08 Joukkue lisätty sarjaan
Summan Ponnistus D-tytöt
Summan Ponnistus
13.2.2022 08:24 13.2.2022 08:25 Joukkue lisätty sarjaan
Espoo White
Espoon Pesis
13.2.2022 12:48 13.2.2022 12:58 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 20:00 10.4.2022 20:19 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP D-tytöt
Manse PP, Tampere
15.2.2022 18:40 15.2.2022 18:42 Joukkue lisätty sarjaan
Sastamalan Kumuri Dt
Sastamalan Kumuri
17.2.2022 15:59 17.2.2022 16:00 Joukkue lisätty sarjaan
Kuusankosken Puhti Dt
Kuusankosken Puhti
23.2.2022 08:35 23.2.2022 08:36 Joukkue lisätty sarjaan
Ylöjärven Pallo Dt
Ylöjärven Pallo
23.2.2022 19:23 23.2.2022 19:24 Joukkue lisätty sarjaan
Ruoveden Pirkat D-tytöt
Ruoveden Pirkat
27.2.2022 11:19 27.2.2022 11:20 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu D-tytöt p
Roihu ry
28.2.2022 11:17 28.2.2022 11:18 Joukkue lisätty sarjaan
Humppilan Veikot
Humppilan Veikot
28.2.2022 13:34 28.2.2022 13:37 Joukkue lisätty sarjaan
TuPe/RP-67/PaiPe DT
Turku Pesis
28.2.2022 17:08 28.2.2022 17:10 Joukkue lisätty sarjaan

Naisten aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
KiPe06 naiset
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
23.1.2022 09:25 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Janakkalan Jana NAS
Janakkalan Jana
2.2.2022 18:53 23.2.2022 22:14 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 19:49 13.2.2022 19:50 Joukkue lisätty sarjaan
PäPe Naiset
Päiväkummun Pesis
23.2.2022 12:44 23.2.2022 12:45 Joukkue lisätty sarjaan
OtaKoppi Naiset
Otakoppi ry
27.2.2022 17:30 27.2.2022 17:34 Joukkue lisätty sarjaan
Nice-Team
Nice-Team
28.2.2022 09:56 28.2.2022 09:58 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu NAS
Roihu ry
28.2.2022 11:32 28.2.2022 11:33 Joukkue lisätty sarjaan
ViKi naiset
Virkkalan Kiri
28.2.2022 12:18 28.2.2022 12:19 Joukkue lisätty sarjaan
Nurmijärven Maila
Nurmijärven Maila
2.3.2022 17:47 2.3.2022 17:49 Joukkue lisätty sarjaan

Miesten aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
RP-67
Ruskon Pallo-67
22.1.2022 15:54 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 19:45 13.2.2022 19:46 Joukkue lisätty sarjaan
Hyvinkään Tahko
Hyvinkään Tahko
16.2.2022 16:16 16.2.2022 16:17 Joukkue lisätty sarjaan
Larun Pesis
Larun Pesis, Helsinki
25.2.2022 14:44 25.2.2022 14:46 Joukkue lisätty sarjaan
Cobra2
Cobra-Team
25.2.2022 17:27 25.2.2022 17:27 Joukkue lisätty sarjaan
Porvoon Pesäkarhut
Porvoon Pesäkarhut
27.2.2022 19:11 27.2.2022 19:48 Joukkue lisätty sarjaan
HukkaUkot
Pesäsudet, Säkylä
28.2.2022 09:57 28.2.2022 09:58 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu MAS
Roihu ry
28.2.2022 11:28 28.2.2022 11:29 Joukkue lisätty sarjaan
Humppilan Veikot 2
Humppilan Veikot
20.3.2022 13:15 20.3.2022 13:17 Joukkue lisätty sarjaan
Lammin Luja 2
Lammin Luja
29.3.2022 12:52 29.3.2022 12:53 Joukkue lisätty sarjaan
Kumuri
Sastamalan Kumuri
30.3.2022 21:33 30.3.2022 21:35 Joukkue lisätty sarjaan
Turku-Pesis Miehet 2
Turku Pesis
31.3.2022 08:22 31.3.2022 08:25 Joukkue lisätty sarjaan

C- tytöt aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
ViPa CT
Vihdin Pallo
20.1.2022 09:47 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
MyVe C2
Mynämäen Vesa
27.1.2022 13:50 22.2.2022 14:27 Joukkue lisätty sarjaan
Tahko CT
Hyvinkään Tahko
27.1.2022 16:57 27.1.2022 16:57 Joukkue lisätty sarjaan
Jana CT
Janakkalan Jana
30.1.2022 20:00 30.1.2022 20:03 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot Ct
Lahden Mailaveikot
6.2.2022 12:30 6.2.2022 12:32 Joukkue lisätty sarjaan
Summan Ponnistus C-tytöt
Summan Ponnistus
13.2.2022 08:14 22.2.2022 14:27 Joukkue lisätty sarjaan
Loimaa D/C
Loimaan Palloilijat Juniorit
13.2.2022 15:06 22.2.2022 14:27 Joukkue lisätty sarjaan
Kuusankosken Puhti Ct
Kuusankosken Puhti
14.2.2022 10:08 22.2.2022 14:26 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu C-tytöt
Roihu ry
14.2.2022 19:56 14.2.2022 19:57 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP c alue
Manse PP, Tampere
15.2.2022 19:17 15.2.2022 19:18 Joukkue lisätty sarjaan

D- pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
HP DP
Haminan Palloilijat
15.1.2022 12:31 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
JoKo-Paukku
Hämeenlinnan Paukku
16.1.2022 17:20 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 19:56 13.2.2022 19:57 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot Dp
Lahden Mailaveikot
22.2.2022 20:39 22.2.2022 20:40 Joukkue lisätty sarjaan
Hyvinkään Tahko D-pojat
Hyvinkään Tahko
25.2.2022 11:01 25.2.2022 11:04 Joukkue lisätty sarjaan
Turku Pesis Dp
Turku Pesis
26.2.2022 12:36 26.2.2022 12:37 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis DP white
Espoon Pesis
27.2.2022 18:06 27.2.2022 18:08 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske Dp
Laitilan Jyske
28.2.2022 19:06 28.2.2022 19:08 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP/Ikaalisten Tarmo D-pojat
Manse PP, Tampere
3.3.2022 11:23 3.3.2022 11:25 Joukkue lisätty sarjaan

D- tytöt kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
HP DT
Haminan Palloilijat
17.1.2022 20:03 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Tahko Brown
Hyvinkään Tahko
23.1.2022 17:57 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
Espoo Blue
Espoon Pesis
13.2.2022 12:48 13.2.2022 12:51 Joukkue lisätty sarjaan
Loimaa Dt
Loimaan Palloilijat Juniorit
13.2.2022 15:08 13.2.2022 15:09 Joukkue lisätty sarjaan
Kuusankosken Puhti Dt
Kuusankosken Puhti
23.2.2022 08:31 23.2.2022 08:32 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu D-tytöt k
Roihu ry
28.2.2022 11:20 28.2.2022 11:22 Joukkue lisätty sarjaan

C- pojat pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
JoKo-Paukku
Hämeenlinnan Paukku
16.1.2022 17:22 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
KPL
Kouvolan Pallonlyöjät
24.1.2022 11:20 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP
Manse PP, Tampere
31.1.2022 20:22 31.1.2022 20:23 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske
Laitilan Jyske
7.2.2022 17:53 7.2.2022 17:55 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis
Espoon Pesis
7.2.2022 20:57 7.2.2022 20:58 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat
Haminan Palloilijat
12.2.2022 21:17 12.2.2022 21:19 Joukkue lisätty sarjaan
Summan Ponnistus C-pojat
Summan Ponnistus
13.2.2022 08:20 13.2.2022 08:21 Joukkue lisätty sarjaan
Turku-Pesis
Turku Pesis
13.2.2022 08:35 13.2.2022 08:37 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 19:55 13.2.2022 19:55 Joukkue lisätty sarjaan
Puna-Mustat
Puna-Mustat ry
14.2.2022 10:14 14.2.2022 10:15 Joukkue lisätty sarjaan
Jyväskylän Kiri
Jyväskylän Kiri & Kirittäret Juniorit ry
14.2.2022 18:55 14.2.2022 18:57 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu
Roihu ry
14.2.2022 19:49 14.2.2022 19:51 Joukkue lisätty sarjaan
Sudet-UPV
Pesäsudet, Säkylä
15.2.2022 08:50 15.2.2022 08:52 Joukkue lisätty sarjaan

E- tytöt pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Jana ET
Janakkalan Jana
16.1.2022 15:42 8.2.2022 14:02 Joukkue lisätty sarjaan
LMV Sininen
Lahden Mailaveikot
20.1.2022 20:55 8.2.2022 13:59 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis ET White
Espoon Pesis
5.2.2022 18:09 5.2.2022 18:10 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 20:02 13.2.2022 20:03 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnarin Pesis 2006 E-Tytöt
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
17.2.2022 09:16 17.2.2022 09:20 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP E-tytöt
Manse PP, Tampere
17.2.2022 19:50 17.2.2022 19:51 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat ET Oranssit
Haminan Palloilijat
23.2.2022 21:34 23.2.2022 21:35 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu E-tytöt
Roihu ry
28.2.2022 11:12 28.2.2022 11:14 Joukkue lisätty sarjaan
Pöytyän Urheilijat E-tytöt
Pöytyän Urheilijat
28.2.2022 15:51 28.2.2022 15:52 Joukkue lisätty sarjaan
Puhti Valkoinen
Kuusankosken Puhti
28.2.2022 21:47 28.2.2022 21:48 Joukkue lisätty sarjaan
Hyvinkään Tahko Et
Hyvinkään Tahko
15.3.2022 18:17 15.3.2022 18:19 Joukkue lisätty sarjaan
Hyvinkään Tahko FE-tytöt
Hyvinkään Tahko
20.3.2022 11:38 20.3.2022 11:39 Joukkue lisätty sarjaan

E- pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Tahko Brown
Hyvinkään Tahko
15.1.2022 18:25 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
LMV EP
Lahden Mailaveikot
22.1.2022 14:46 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
MansePP Valkoinen
Manse PP, Tampere
31.1.2022 19:49 31.1.2022 20:00 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenlinnan Paukku E-pojat, MansePP
Hämeenlinnan Paukku
19.2.2022 17:38 19.2.2022 17:39 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis Ep White
Espoon Pesis
21.2.2022 11:12 21.2.2022 11:14 Joukkue lisätty sarjaan
Kouvolan Pallonlyöjät Raussi
Kouvolan Pallonlyöjät
22.2.2022 10:44 22.2.2022 10:49 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske E-p Black
Laitilan Jyske
28.2.2022 20:43 28.2.2022 20:44 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
28.2.2022 21:11 28.2.2022 21:12 Joukkue lisätty sarjaan

E- pojat pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Tahko Yellow
Hyvinkään Tahko
15.1.2022 18:20 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
PuMu EP
Puna-Mustat ry
16.1.2022 14:53 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
Joko Jun
Jokioisten Koetus Juniorit
22.1.2022 13:59 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
LMV EP
Lahden Mailaveikot
22.1.2022 14:53 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
Haminan Palloilijat E-pojat
Haminan Palloilijat
8.2.2022 19:08 8.2.2022 19:12 Joukkue lisätty sarjaan
Summan Ponnistus E-pojat
Summan Ponnistus
13.2.2022 08:26 13.2.2022 08:27 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 20:01 13.2.2022 20:02 Joukkue lisätty sarjaan
Kouvolan Pallonlyöjät Taulasalo
Kouvolan Pallonlyöjät
22.2.2022 10:46 22.2.2022 10:50 Joukkue lisätty sarjaan
Kouvolan Pallonlyöjät Löfman
Kouvolan Pallonlyöjät
22.2.2022 10:46 22.2.2022 10:51 Joukkue lisätty sarjaan
Ylöjärven Pallo Ep
Ylöjärven Pallo
23.2.2022 18:51 23.2.2022 18:52 Joukkue lisätty sarjaan
Kumuri E-pojat
Sastamalan Kumuri
23.2.2022 21:53 23.2.2022 21:54 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnarin Pesis 2006 EP
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
24.2.2022 08:07 24.2.2022 08:08 Joukkue lisätty sarjaan
Turku Pesis
Turku Pesis
26.2.2022 08:40 26.2.2022 08:42 Joukkue lisätty sarjaan
Ikaalisten Tarmo Ep
Ikaalisten Tarmo
26.2.2022 20:32 26.2.2022 20:35 Joukkue lisätty sarjaan
Porvoon Pesäkarhut Ep
Porvoon Pesäkarhut
27.2.2022 19:03 27.2.2022 19:06 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu E-pojat
Roihu ry
28.2.2022 11:05 28.2.2022 11:09 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis Blue
Espoon Pesis
28.2.2022 12:52 28.2.2022 12:53 Joukkue lisätty sarjaan
Humppilan Veikot
Humppilan Veikot
28.2.2022 13:27 28.2.2022 13:29 Joukkue lisätty sarjaan
LP Juniorit Ep
Loimaan Palloilijat Juniorit
28.2.2022 17:03 28.2.2022 17:04 Joukkue lisätty sarjaan
Lammin Luja
Lammin Luja
28.2.2022 17:23 28.2.2022 17:25 Joukkue lisätty sarjaan
Pöytyän Urheilijat Ep
Pöytyän Urheilijat
28.2.2022 18:37 28.2.2022 18:49 Joukkue lisätty sarjaan
Mynämäen Vesa E-pojat
Mynämäen Vesa
28.2.2022 20:04 28.2.2022 20:06 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske E-p Red
Laitilan Jyske
28.2.2022 20:45 28.2.2022 20:46 Joukkue lisätty sarjaan
Vehkalahden Veikot
Vehkalahden Veikot
2.3.2022 19:29 2.3.2022 19:35 Joukkue lisätty sarjaan
MansePP Musta
Manse PP, Tampere
3.3.2022 13:35 3.3.2022 13:37 Joukkue lisätty sarjaan

D- pojat pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
RP-67-PaiPe-Ahto
Ruskon Pallo-67
15.1.2022 15:56 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
PuMu DP
Puna-Mustat ry
16.1.2022 14:57 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
KiPe06 D-p
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
23.1.2022 09:29 8.2.2022 14:01 Joukkue lisätty sarjaan
PöU Dp
Pöytyän Urheilijat
30.1.2022 20:55 30.1.2022 20:57 Joukkue lisätty sarjaan
Summan Ponnistus D-pojat
Summan Ponnistus
13.2.2022 08:23 13.2.2022 08:24 Joukkue lisätty sarjaan
Keravan Pesis-Juniorit
Keravan Pesis Juniorit ry
13.2.2022 19:59 13.2.2022 19:59 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot Dp
Lahden Mailaveikot
16.2.2022 18:08 16.2.2022 18:10 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenlinnan Paukku D-pojat
Hämeenlinnan Paukku
19.2.2022 17:33 19.2.2022 17:35 Joukkue lisätty sarjaan
Kouvolan Pallonlyöjät Lautala
Kouvolan Pallonlyöjät
21.2.2022 12:14 21.2.2022 12:15 Joukkue lisätty sarjaan
MynämäenVesa - Turku-Pesis D-pojat
Mynämäen Vesa
23.2.2022 15:05 23.2.2022 15:07 Joukkue lisätty sarjaan
Ylöjärven Pallo Dp
Ylöjärven Pallo
23.2.2022 18:48 23.2.2022 18:50 Joukkue lisätty sarjaan
Hyvinkään Tahko D-pojat
Hyvinkään Tahko
25.2.2022 11:07 25.2.2022 11:08 Joukkue lisätty sarjaan
Turku Pesis D
Turku Pesis
26.2.2022 12:39 26.2.2022 12:40 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis DP Blue
Espoon Pesis
27.2.2022 19:36 27.2.2022 19:41 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet / EuVe/ UPV Dp
Pesäsudet, Säkylä
28.2.2022 10:14 7.3.2022 16:50 Joukkue lisätty sarjaan
Roihu D-pojat
Roihu ry
28.2.2022 10:59 28.2.2022 11:00 Joukkue lisätty sarjaan
Loimaan Palloilijat Junioripesis Dp
Loimaan Palloilijat Juniorit
28.2.2022 11:35 24.4.2022 11:09 Joukkue lisätty sarjaan
Kunnari D-seka
Kunnari Salo
28.2.2022 17:48 28.2.2022 17:51 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske Dp
Laitilan Jyske
28.2.2022 19:09 28.2.2022 19:10 Joukkue lisätty sarjaan

C- pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Tahko Brown
Hyvinkään Tahko
15.1.2022 12:37 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Paukku-JokoJun
Hämeenlinnan Paukku
16.1.2022 19:52 8.2.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnarin Pesis C-pojat
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
6.2.2022 19:55 6.2.2022 19:57 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis
Espoon Pesis
7.2.2022 20:55 7.2.2022 20:57 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot Cp
Lahden Mailaveikot
15.2.2022 22:00 15.2.2022 22:04 Joukkue lisätty sarjaan

JunnuSuperi, Eteläinen alue, Muu

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kinnarin Pesis G-F-juniorit
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
1.4.2022 19:30 1.4.2022 19:32 Joukkue lisätty sarjaan
Janakkalan Jana F
Janakkalan Jana
1.4.2022 23:24 1.4.2022 23:26 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot F-pojat
Lahden Mailaveikot
2.4.2022 08:42 2.4.2022 08:44 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP G-Tytöt
Manse PP, Tampere
2.4.2022 18:55 2.4.2022 18:58 Joukkue lisätty sarjaan
Lahden Mailaveikot F-tytöt
Lahden Mailaveikot
5.4.2022 09:17 5.4.2022 09:19 Joukkue lisätty sarjaan
MansePP F-tytöt
Manse PP, Tampere
6.4.2022 08:29 6.4.2022 08:31 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan jyske G-p
Laitilan Jyske
7.4.2022 13:36 7.4.2022 13:37 Joukkue lisätty sarjaan
Laitilan Jyske F-pojat
Laitilan Jyske
7.4.2022 13:53 7.4.2022 13:53 Joukkue lisätty sarjaan
F-juniorit
Jokioisten Koetus Juniorit
7.4.2022 19:53 7.4.2022 19:55 Joukkue lisätty sarjaan
Kouvolan Pallonlyöjät Latvala
Kouvolan Pallonlyöjät
8.4.2022 13:09 8.4.2022 13:11 Joukkue lisätty sarjaan
Joko Jun
Jokioisten Koetus Juniorit
9.4.2022 12:27 9.4.2022 12:28 Joukkue lisätty sarjaan
JoKo jun
Jokioisten Koetus Juniorit
10.4.2022 15:19 10.4.2022 15:20 Joukkue lisätty sarjaan
Humppilan Veikot
Humppilan Veikot
11.4.2022 10:45 11.4.2022 10:46 Joukkue lisätty sarjaan
Humppilan Veikot
Humppilan Veikot
11.4.2022 10:48 11.4.2022 10:49 Joukkue lisätty sarjaan
Ukipesis Fp
Laitilan Jyske
11.4.2022 21:13 11.4.2022 21:14 Joukkue lisätty sarjaan
Ruoveden Pirkat F-tytöt
Ruoveden Pirkat
11.4.2022 22:22 11.4.2022 22:36 Joukkue lisätty sarjaan
Pöytyän Urheilijat G/F
Pöytyän Urheilijat
13.4.2022 10:32 13.4.2022 10:32 Joukkue lisätty sarjaan
Kuusankosken Puhti G-tytöt
Kuusankosken Puhti
15.4.2022 10:19 15.4.2022 10:20 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenkyrön räpsä G- junnut
Hämeenkyrön Räpsä
17.4.2022 21:04 17.4.2022 21:05 Joukkue lisätty sarjaan
Vihdin Pallo E/D tytöt ja pojat
Vihdin Pallo
19.4.2022 17:27 19.4.2022 17:29 Joukkue lisätty sarjaan
LMV G-juniorit
Lahden Mailaveikot
20.4.2022 17:40 20.4.2022 17:43 Joukkue lisätty sarjaan
Loimaan Palloilijat Junioripesis Gseka
Loimaan Palloilijat Juniorit
22.4.2022 10:50 22.4.2022 10:52 Joukkue lisätty sarjaan
Kipe06 G-jun
Kinnarin Pesis 2006, Järvenpää
25.4.2022 18:52 25.4.2022 18:54 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenlinna Paukku G
Hämeenlinnan Paukku
25.4.2022 20:34 25.4.2022 20:36 Joukkue lisätty sarjaan
Ikaalisten Tarmo F
Ikaalisten Tarmo
26.4.2022 09:44 26.4.2022 09:48 Joukkue lisätty sarjaan
Tarmo Ep
Ikaalisten Tarmo
26.4.2022 09:53 26.4.2022 09:53 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis G-juniorit
Espoon Pesis
28.4.2022 08:52 28.4.2022 09:03 Joukkue lisätty sarjaan
Puna-Mustat Junnusuper Red
Puna-Mustat ry
29.4.2022 09:27 29.4.2022 09:36 Joukkue lisätty sarjaan
Puna-Mustat Junnusuper Black
Puna-Mustat ry
29.4.2022 09:40 29.4.2022 09:42 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP G-pojat
Manse PP, Tampere
3.5.2022 11:58 3.5.2022 12:00 Joukkue lisätty sarjaan
Manse PP F-pojat
Manse PP, Tampere
3.5.2022 12:05 3.5.2022 12:06 Joukkue lisätty sarjaan
Turku-Pesis F junnut
Turku Pesis
5.5.2022 08:57 5.5.2022 08:58 Joukkue lisätty sarjaan
Turku-Pesis G junnut
Turku Pesis
5.5.2022 08:59 5.5.2022 08:59 Joukkue lisätty sarjaan
Paimion Pesis FG
Paimion Pesis
5.5.2022 19:48 5.5.2022 19:49 Joukkue lisätty sarjaan
Turku Pesis E-junnut
Turku Pesis
9.5.2022 17:29 9.5.2022 17:30 Joukkue lisätty sarjaan
Jana G
Janakkalan Jana
9.5.2022 23:04 9.5.2022 23:05 Joukkue lisätty sarjaan
F&G pojat
Fera, Rauma
13.5.2022 14:43 13.5.2022 14:53 Joukkue lisätty sarjaan
Hämeenkyrön räpsä G juniorit 2
Hämeenkyrön Räpsä
16.5.2022 22:08 16.5.2022 22:11 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet F-Pojat
Pesäsudet, Säkylä
30.5.2022 13:02 30.5.2022 13:03 Joukkue lisätty sarjaan
Pesäsudet G-Junnut
Pesäsudet, Säkylä
31.5.2022 09:37 31.5.2022 09:43 Joukkue lisätty sarjaan
HP G-Juniorit
Haminan Palloilijat
3.6.2022 14:24 3.6.2022 14:28 Joukkue lisätty sarjaan
Espoon Pesis F
Espoon Pesis
29.6.2022 11:16 29.6.2022 11:17 Joukkue lisätty sarjaan
Toijalan Vauhti
Toijalan Vauhti
30.6.2022 10:34 30.6.2022 10:38 Joukkue lisätty sarjaan
Rusko ED tytöt
Ruskon Pallo-67
5.7.2022 12:03 5.7.2022 12:04 Joukkue lisätty sarjaan
Fp
Loimaan Palloilijat Juniorit
6.7.2022 14:55 6.7.2022 14:56 Joukkue lisätty sarjaan
Kumuri F-pojat
Sastamalan Kumuri
8.7.2022 12:37 8.7.2022 12:39 Joukkue lisätty sarjaan
Kumuri F-tytöt
Sastamalan Kumuri
8.7.2022 12:41 8.7.2022 12:42 Joukkue lisätty sarjaan