Pohjoisen alueen aluesarjat 2022

« Takaisin

Ilmoittautuneet joukkueet

D-pojat pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pattu D-pojat
Pattijoen Urheilijat Juniorit
15.1.2022 17:53 9.2.2022 12:09 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen kiri D-pojat/ pelisarja
Kempeleen Kiri
17.1.2022 21:53 9.2.2022 12:09 Joukkue lisätty sarjaan
Kärsämäen Kataja Dp
Kärsämäen Kataja
24.2.2022 09:17 24.2.2022 09:18 Joukkue lisätty sarjaan
Simon Kiri D-pojat
Simon Kiri
15.3.2022 09:08 15.3.2022 09:10 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo Juniorit Dp sininen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 13:55 15.3.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima Dp
Oulaisten Huima
15.3.2022 15:00 15.3.2022 15:01 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat D-pojat
Haapajärven Pesä-Kiilat
17.3.2022 11:18 17.3.2022 11:32 Joukkue lisätty sarjaan
Iin urheilijat, D-pojat
Iin Urheilijat
17.3.2022 20:15 17.3.2022 20:18 Joukkue lisätty sarjaan
Kajaanin Pallokerho DP
Kajaanin Pallokerho
18.3.2022 17:02 18.3.2022 17:02 Joukkue lisätty sarjaan

D-tytöt pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Sotkamon Jymy D-tytöt
Sotkamon Jymy-Pesis
31.1.2022 13:48 31.1.2022 13:49 Joukkue lisätty sarjaan
Pyhäjärven Pohti D-tytöt
Pyhäjärven Pohti
31.1.2022 16:26 31.1.2022 16:28 Joukkue lisätty sarjaan
Pattu D-tytöt Keltainen
Pattijoen Urheilijat Juniorit
22.2.2022 17:41 22.2.2022 17:42 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesäkiilat D-tytöt
Haapajärven Pesä-Kiilat
7.3.2022 15:08 7.3.2022 15:10 Joukkue lisätty sarjaan
Lippo Dt keltainen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 12:53 15.3.2022 12:55 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri Dt Blue
Kempeleen Kiri
15.3.2022 17:10 15.3.2022 17:11 Joukkue lisätty sarjaan
Nivala Pesis Dt
Nivala-Pesis
16.3.2022 19:07 16.3.2022 19:08 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura D-tytöt
Kannuksen Ura
18.3.2022 21:58 18.3.2022 22:00 Joukkue lisätty sarjaan
Simon Kiri D-tytöt
Simon Kiri
19.3.2022 16:03 19.3.2022 16:12 Joukkue lisätty sarjaan
Veteli Pesis
Veteli Pesis
19.3.2022 20:48 19.3.2022 20:50 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima D-t peli
Oulaisten Huima
20.3.2022 11:11 20.3.2022 11:13 Joukkue lisätty sarjaan

F-juniorit Keski-Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kärsämäen Kataja
Kärsämäen Kataja
28.2.2022 11:11 28.2.2022 11:11 Joukkue lisätty sarjaan
NiPe F-juniorit
Nivala-Pesis
16.3.2022 19:22 16.3.2022 19:22 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura F-juniorit
Kannuksen Ura
18.3.2022 22:04 18.3.2022 22:05 Joukkue lisätty sarjaan
Veteli Pesis
Veteli Pesis
19.3.2022 09:55 19.3.2022 09:57 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat b-kori
Haapajärven Pesä-Kiilat
29.3.2022 19:36 29.3.2022 19:42 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnulan Kimmot
Kinnulan Kimmot Pesäpallo
30.3.2022 19:46 30.3.2022 19:47 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima F-juniorit
Oulaisten Huima
30.3.2022 22:01 30.3.2022 22:05 Joukkue lisätty sarjaan
Reisjärven Pilke
Reisjärven Pilke
31.3.2022 17:04 31.3.2022 17:05 Joukkue lisätty sarjaan
Pyhäjärven Pohti F
Pyhäjärven Pohti
31.3.2022 19:17 31.3.2022 19:19 Joukkue lisätty sarjaan
Toholammin Urheilijat
Toholammin Urheilijat
31.3.2022 20:59 31.3.2022 21:00 Joukkue lisätty sarjaan
Kokkola Kiri F-juniorit
Kokkolan Kiri
12.4.2022 14:38 12.4.2022 14:47 Joukkue lisätty sarjaan

G-juniorit Keski-Pohjanmaa

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Ylivieskan Kuula G-juniorit
Ylivieskan Kuula
21.2.2022 08:14 21.2.2022 08:17 Joukkue lisätty sarjaan
Nivala Pesis G-juniorit
Nivala-Pesis
16.3.2022 19:25 16.3.2022 19:26 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura G-juniorit
Kannuksen Ura
18.3.2022 22:06 18.3.2022 22:07 Joukkue lisätty sarjaan
Kokkolan Kiri G-juniorit
Kokkolan Kiri
24.3.2022 14:31 24.3.2022 14:33 Joukkue lisätty sarjaan
Reisjärven Pilke
Reisjärven Pilke
31.3.2022 17:07 31.3.2022 17:08 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat G-junnut 1
Haapajärven Pesä-Kiilat
31.3.2022 20:07 1.4.2022 11:23 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat G-junnut 2
Haapajärven Pesä-Kiilat
31.3.2022 20:14 1.4.2022 11:24 Joukkue lisätty sarjaan
Toholammin Urheilijat
Toholammin Urheilijat
31.3.2022 21:08 31.3.2022 21:09 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima G-keltainen
Oulaisten Huima
4.5.2022 14:51 4.5.2022 14:52 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima G-valkoinen
Oulaisten Huima
4.5.2022 14:55 4.5.2022 14:56 Joukkue lisätty sarjaan

E-tytöt kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pesä-Kiilat E-tytöt
Haapajärven Pesä-Kiilat
13.2.2022 16:05 13.2.2022 16:06 Joukkue lisätty sarjaan
Lippo ET valkoinen
Oulun Lippo Juniorit ry
3.3.2022 15:52 3.3.2022 15:54 Joukkue lisätty sarjaan
Pattijoen urheilijat juniorit Et musta
Pattijoen Urheilijat Juniorit
15.3.2022 19:30 15.3.2022 19:31 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri E-tytöt
Kempeleen Kiri
16.3.2022 13:07 16.3.2022 13:15 Joukkue lisätty sarjaan
Simon Kiri E-tytöt
Simon Kiri
20.3.2022 13:49 20.3.2022 13:50 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy Et
Sotkamon Jymy-Pesis
20.3.2022 20:34 20.3.2022 20:36 Joukkue lisätty sarjaan

D-tytöt kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Lippo DT valkoinen
Oulun Lippo Juniorit ry
10.2.2022 21:42 10.2.2022 21:45 Joukkue lisätty sarjaan
Pattu D-tytöt Musta
Pattijoen Urheilijat Juniorit
22.2.2022 17:35 22.2.2022 17:37 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima D-t kilpa
Oulaisten Huima
28.2.2022 14:58 28.2.2022 14:59 Joukkue lisätty sarjaan
Ylivieskan Kuula D-tytöt
Ylivieskan Kuula
4.3.2022 13:53 4.3.2022 13:53 Joukkue lisätty sarjaan
Tyrnävän Tempaus Dt
Tyrnävän Tempaus
6.3.2022 11:41 6.3.2022 11:41 Joukkue lisätty sarjaan
Lippo DT sininen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 13:01 15.3.2022 13:06 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri Dt White
Kempeleen Kiri
15.3.2022 17:04 15.3.2022 17:10 Joukkue lisätty sarjaan

F-pojat Pohjois-Suomi

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pattijoen Urheilijat juniorit F-pojat
Pattijoen Urheilijat Juniorit
8.2.2022 12:42 8.2.2022 12:43 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat F-pojat
Haapajärven Pesä-Kiilat
21.2.2022 10:37 21.2.2022 10:38 Joukkue lisätty sarjaan
KuulaPesis F-pojat
Ylivieskan Kuula
21.2.2022 14:27 21.2.2022 14:28 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri Fp Blue
Kempeleen Kiri
15.3.2022 19:52 15.3.2022 19:55 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri Fp White
Kempeleen Kiri
15.3.2022 19:59 15.3.2022 20:00 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo Juniorit F-pojat
Oulun Lippo Juniorit ry
16.3.2022 20:46 16.3.2022 20:49 Joukkue lisätty sarjaan
Simon Kiri f-pojat
Simon Kiri
19.3.2022 07:53 19.3.2022 07:54 Joukkue lisätty sarjaan
Kajaanin Pallokerho F-junnut
Kajaanin Pallokerho
21.3.2022 14:37 21.3.2022 14:39 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy
Sotkamon Jymy-Pesis
28.3.2022 23:51 28.3.2022 23:52 Joukkue lisätty sarjaan
Reisjärven Pilke
Reisjärven Pilke
31.3.2022 16:57 31.3.2022 17:00 Joukkue lisätty sarjaan
Iin Urheilijat F-juniorit
Iin Urheilijat
27.4.2022 18:05 27.4.2022 18:06 Joukkue lisätty sarjaan

E-pojat pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kempeleen Kiri Ep blue
Kempeleen Kiri
1.2.2022 17:48 1.2.2022 17:49 Joukkue lisätty sarjaan
Kärsämäen Kataja Ep
Kärsämäen Kataja
15.2.2022 08:25 15.2.2022 08:26 Joukkue lisätty sarjaan
Kajaanin Pallokerho E-juniorit
Kajaanin Pallokerho
28.2.2022 11:47 28.2.2022 12:04 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat
Haapajärven Pesä-Kiilat
6.3.2022 11:35 6.3.2022 11:37 Joukkue lisätty sarjaan
Ylivieskan Kuula E-pojat
Ylivieskan Kuula
10.3.2022 10:25 10.3.2022 10:26 Joukkue lisätty sarjaan
Pattijoen Urheilijat Ep
Pattijoen Urheilijat Juniorit
14.3.2022 15:15 14.3.2022 15:16 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo Ep 11 sininen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 09:21 15.3.2022 09:23 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippojuniorit EP10 sininen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 21:02 15.3.2022 21:03 Joukkue lisätty sarjaan
Nivala Pesis Ep
Nivala-Pesis
16.3.2022 19:11 16.3.2022 19:12 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnulan Kimmot Ep
Kinnulan Kimmot Pesäpallo
16.3.2022 21:35 16.3.2022 21:37 Joukkue lisätty sarjaan
Veteli Pesis
Veteli Pesis
19.3.2022 10:05 19.3.2022 10:06 Joukkue lisätty sarjaan
Napapiirin Pesis Ep
Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi
19.3.2022 17:56 19.3.2022 17:58 Joukkue lisätty sarjaan

E-pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kempeleen Kiri Ep
Kempeleen Kiri
1.2.2022 17:38 1.2.2022 17:41 Joukkue lisätty sarjaan
Kärsämäen Kataja Ep
Kärsämäen Kataja
15.2.2022 08:19 15.2.2022 08:20 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat E-pojat
Haapajärven Pesä-Kiilat
12.3.2022 08:38 12.3.2022 08:40 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo Ep 11
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 09:16 15.3.2022 09:22 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippojuniorit EP10 valkoinen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 20:58 15.3.2022 20:59 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy Oranssi
Sotkamon Jymy-Pesis
16.3.2022 13:57 16.3.2022 13:58 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy Violetti
Sotkamon Jymy-Pesis
16.3.2022 13:59 16.3.2022 14:00 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura E-pojat
Kannuksen Ura
18.3.2022 22:01 18.3.2022 22:02 Joukkue lisätty sarjaan
Simon Kiri E-pojat
Simon Kiri
20.3.2022 09:24 20.3.2022 09:42 Joukkue lisätty sarjaan

G-juniorit Pohjois-Suomi

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Iin Urheilijat G
Iin Urheilijat
27.1.2022 21:26 27.1.2022 21:28 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo G-juniorit sin.
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 15:48 15.3.2022 15:49 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo G-juniorit valk.
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 15:50 15.3.2022 15:51 Joukkue lisätty sarjaan
Pattijoen urheilijat juniorit, G-juniorit
Pattijoen Urheilijat Juniorit
26.3.2022 14:06 26.3.2022 14:07 Joukkue lisätty sarjaan
kempeleen kiri G-juniorit
Kempeleen Kiri
31.3.2022 18:36 31.3.2022 18:50 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy
Sotkamon Jymy-Pesis
31.3.2022 20:34 31.3.2022 20:35 Joukkue lisätty sarjaan

F-tytöt Pohjois-Suomi

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kempeleen Kiri Ft
Kempeleen Kiri
15.1.2022 18:22 9.2.2022 12:09 Joukkue lisätty sarjaan
Simon-Kiri F-tytöt
Simon Kiri
9.2.2022 13:35 9.2.2022 13:37 Joukkue lisätty sarjaan
KuulaPesis F-tytöt
Ylivieskan Kuula
4.3.2022 11:14 4.3.2022 11:15 Joukkue lisätty sarjaan
Muhoksen Pallo-Salamat F-t
Muhoksen Pallo-Salamat
8.3.2022 15:54 8.3.2022 15:55 Joukkue lisätty sarjaan
Lippo F12
Oulun Lippo Juniorit ry
20.3.2022 11:58 20.3.2022 12:01 Joukkue lisätty sarjaan
Pattijoen Urheilijat Juniorit Ft
Pattijoen Urheilijat Juniorit
20.3.2022 18:18 20.3.2022 18:19 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima F-tytöt
Oulaisten Huima
27.3.2022 15:58 27.3.2022 15:59 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat f-tytöt
Haapajärven Pesä-Kiilat
31.3.2022 15:20 31.3.2022 15:22 Joukkue lisätty sarjaan
Nivala Pesis Ft
Nivala-Pesis
31.3.2022 19:14 31.3.2022 19:20 Joukkue lisätty sarjaan

Maakuntasarja naiset Pohjoislohko

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kempeleen Kiri NMK
Kempeleen Kiri
23.1.2022 20:48 9.2.2022 12:07 Joukkue lisätty sarjaan
Oulunsalon Vasama NMS
Oulunsalon Vasama
24.2.2022 14:31 24.2.2022 14:32 Joukkue lisätty sarjaan
Iin Urheilijat
Iin Urheilijat
26.2.2022 09:12 26.2.2022 09:16 Joukkue lisätty sarjaan
NapaLeidit 2
Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi
27.2.2022 20:14 27.2.2022 20:16 Joukkue lisätty sarjaan
Muhoksen Pallo-Salamat N
Muhoksen Pallo-Salamat
28.2.2022 14:39 28.2.2022 14:39 Joukkue lisätty sarjaan

Maakuntasarja miehet Luoteislohko

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Ylivieskan Kuula 2
Ylivieskan Kuula
21.1.2022 13:23 9.2.2022 12:07 Joukkue lisätty sarjaan
Haapaveden Urheilijat
Haapaveden Urheilijat
30.1.2022 14:46 30.1.2022 14:50 Joukkue lisätty sarjaan
Halsuan Toivo
Halsuan Toivo
12.2.2022 13:41 22.2.2022 17:18 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat 2
Haapajärven Pesä-Kiilat
22.2.2022 13:09 22.2.2022 13:10 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura 3
Kannuksen Ura
22.2.2022 20:33 22.2.2022 20:34 Joukkue lisätty sarjaan
Kokkolan Kiri miehet maakuntasarja
Kokkolan Kiri
25.2.2022 15:59 25.2.2022 16:03 Joukkue lisätty sarjaan
Perhon Kiri
Perhon Kiri
26.2.2022 16:59 26.2.2022 17:00 Joukkue lisätty sarjaan
Kärsämäen Kataja
Kärsämäen Kataja
28.2.2022 09:32 30.3.2022 22:06 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima
Oulaisten Huima
28.2.2022 20:45 28.2.2022 20:47 Joukkue lisätty sarjaan

Maakuntasarja naiset Luoteislohko

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kokkolan Kiri naiset
Kokkolan Kiri
18.1.2022 15:56 9.2.2022 12:07 Joukkue lisätty sarjaan
Pyhäjärven Pohti Naiset
Pyhäjärven Pohti
31.1.2022 16:17 31.1.2022 16:18 Joukkue lisätty sarjaan
Sievin Sisu NMK
Sievin Sisu
1.2.2022 14:29 1.2.2022 14:30 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat 2
Haapajärven Pesä-Kiilat
22.2.2022 13:07 22.2.2022 13:07 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura 2
Kannuksen Ura
22.2.2022 20:37 22.2.2022 20:38 Joukkue lisätty sarjaan
Veteli Pesis Naiset
Veteli Pesis
23.2.2022 08:10 23.2.2022 08:16 Joukkue lisätty sarjaan
Toholammin Urheilijat
Toholammin Urheilijat
23.2.2022 17:33 23.2.2022 17:35 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnulan Kimmot NMK
Kinnulan Kimmot Pesäpallo
27.2.2022 07:59 27.2.2022 08:00 Joukkue lisätty sarjaan
Oulaisten Huima
Oulaisten Huima
28.2.2022 19:57 28.2.2022 19:58 Joukkue lisätty sarjaan

Maakuntasarja miehet Pohjoislohko

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pattijoen Urheilijat Miesten Maakuntasarja
Pattijoen Urheilijat, Raahe
18.1.2022 15:51 9.2.2022 12:06 Joukkue lisätty sarjaan
Tyrnävän Tempaus
Tyrnävän Tempaus
18.2.2022 11:51 18.2.2022 11:52 Joukkue lisätty sarjaan
Iin Urheilijat miehet
Iin Urheilijat
22.2.2022 10:10 22.2.2022 10:12 Joukkue lisätty sarjaan
Napapiirin Pesis Team 2
Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi
23.2.2022 15:03 23.2.2022 15:04 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri mms3
Kempeleen Kiri
26.2.2022 14:16 26.2.2022 14:21 Joukkue lisätty sarjaan
Oulunsalon Vasama, MMS
Oulunsalon Vasama
28.2.2022 00:25 28.2.2022 00:27 Joukkue lisätty sarjaan
Muhoksen Pallo-Salamat M
Muhoksen Pallo-Salamat
28.2.2022 14:40 28.2.2022 14:41 Joukkue lisätty sarjaan

D-pojat kilpasarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Kempeleen kiri D-pojat/ kilpasarja
Kempeleen Kiri
17.1.2022 21:48 9.2.2022 12:08 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo Juniorit Dp valkoinen
Oulun Lippo Juniorit ry
15.3.2022 14:02 15.3.2022 14:03 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy
Sotkamon Jymy-Pesis
15.3.2022 14:51 15.3.2022 14:53 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura D-pojat
Kannuksen Ura
18.3.2022 21:56 18.3.2022 21:57 Joukkue lisätty sarjaan

C-tytöt aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
OsVa C-tytöt
Oulunsalon Vasama
15.1.2022 19:42 9.2.2022 12:08 Joukkue lisätty sarjaan
PattU Juniorit C-t
Pattijoen Urheilijat Juniorit
15.1.2022 20:28 9.2.2022 12:08 Joukkue lisätty sarjaan
Lippo Juniorit Ct valkoinen
Oulun Lippo Juniorit ry
6.2.2022 19:22 6.2.2022 19:24 Joukkue lisätty sarjaan
Lippo Ct sininen
Oulun Lippo Juniorit ry
10.2.2022 22:10 10.2.2022 22:11 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven Pesä-Kiilat Ct
Haapajärven Pesä-Kiilat
13.2.2022 18:48 13.2.2022 18:49 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy
Sotkamon Jymy-Pesis
14.2.2022 19:28 14.2.2022 19:30 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri Ct
Kempeleen Kiri
18.2.2022 07:42 18.2.2022 07:43 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura C-tytöt
Kannuksen Ura
22.2.2022 20:24 22.2.2022 20:26 Joukkue lisätty sarjaan
Kinnulan Kimmot Ct
Kinnulan Kimmot Pesäpallo
27.2.2022 07:54 27.2.2022 07:58 Joukkue lisätty sarjaan

C-pojat aluesarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Pattijoen Urheilijat jr C-pojat
Pattijoen Urheilijat Juniorit
15.1.2022 18:34 9.2.2022 12:08 Joukkue lisätty sarjaan
Sotkamon Jymy
Sotkamon Jymy-Pesis
19.1.2022 18:26 9.2.2022 12:08 Joukkue lisätty sarjaan
Kempeleen Kiri Cp
Kempeleen Kiri
7.2.2022 18:46 7.2.2022 18:47 Joukkue lisätty sarjaan
Oulun Lippo Juniorit C-pojat
Oulun Lippo Juniorit ry
8.2.2022 09:36 8.2.2022 09:38 Joukkue lisätty sarjaan
Iin Urheilijat Cp
Iin Urheilijat
13.2.2022 11:36 13.2.2022 11:37 Joukkue lisätty sarjaan
Pesä-Kiilat C-pojat
Haapajärven Pesä-Kiilat
13.2.2022 16:38 13.2.2022 16:39 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura C-pojat
Kannuksen Ura
22.2.2022 20:28 22.2.2022 20:31 Joukkue lisätty sarjaan
Reisjärven Pilke Cp
Reisjärven Pilke
28.2.2022 13:13 28.2.2022 13:19 Joukkue lisätty sarjaan

E-tytöt pelisarja

Joukkue Ilmoittauduttu Päivitetty Tila
Oulun lippojuniorit Et sin.
Oulun Lippo Juniorit ry
1.3.2022 22:17 1.3.2022 22:19 Joukkue lisätty sarjaan
Pattijoen urheilijat juniorit Et keltainen
Pattijoen Urheilijat Juniorit
15.3.2022 19:32 15.3.2022 19:33 Joukkue lisätty sarjaan
Tyrnävän Tempaus E-tytöt
Tyrnävän Tempaus
16.3.2022 18:16 16.3.2022 18:17 Joukkue lisätty sarjaan
Nivala Pesis Et
Nivala-Pesis
16.3.2022 19:15 16.3.2022 19:16 Joukkue lisätty sarjaan
Haapajärven pesä-kiilat E-tytöt
Haapajärven Pesä-Kiilat
18.3.2022 13:12 18.3.2022 13:13 Joukkue lisätty sarjaan
Kannuksen Ura E-tytöt
Kannuksen Ura
18.3.2022 22:02 18.3.2022 22:03 Joukkue lisätty sarjaan