Kempeleen alueleiri (D-ikäiset), 12.-15.6.2023
Ilmoittautuneet joukkueet
D-tytöt, kilpasarja
Joukkue | Ilmoittauduttu | Päivitetty | Tila |
---|---|---|---|
Oulun Lippo valkoinen Oulun Lippo Juniorit |
5.2.2023 12:01:39 | 15.5.2023 21:05 | Joukkue lisätty sarjaan |
Kempeleen Kiri Kempeleen Kiri |
5.2.2023 20:15:35 | 15.5.2023 13:46 | Joukkue lisätty sarjaan |
Oulaisten Huima Oulaisten Huima |
7.2.2023 07:25:20 | 9.6.2023 11:19 | Joukkue lisätty sarjaan |
Pattijoen Urheilijat Juniorit Musta, Raahe Pattijoen Urheilijat Juniorit, Raahe |
28.3.2023 19:46:44 | 14.5.2023 20:53 | Joukkue lisätty sarjaan |
Sotkamon Jymy D-tytöt Sotkamon Jymy |
11.5.2023 10:42:55 | 11.6.2023 23:31 | Joukkue lisätty sarjaan |
D-tytöt, pelisarja
Joukkue | Ilmoittauduttu | Päivitetty | Tila |
---|---|---|---|
Tyrnävän Tempaus Tyrnävän Tempaus |
5.2.2023 12:01:44 | 7.6.2023 18:08 | Joukkue lisätty sarjaan |
Oulun Lippo sininen Oulun Lippo Juniorit |
5.2.2023 12:03:47 | 11.6.2023 22:50 | Joukkue lisätty sarjaan |
Simon Kiri Simon Kiri |
5.2.2023 14:48:42 | 15.5.2023 07:27 | Joukkue lisätty sarjaan |
Kannuksen Ura Kannuksen Ura |
23.3.2023 07:18:52 | 15.5.2023 22:41 | Joukkue lisätty sarjaan |
PyPo Pyhäjärven Pohti |
26.3.2023 22:11:43 | 9.6.2023 11:34 | Joukkue lisätty sarjaan |
Pattijoen Urheilijat Juniorit Keltainen Pattijoen Urheilijat Juniorit, Raahe |
29.3.2023 13:55:14 | 9.6.2023 11:35 | Joukkue lisätty sarjaan |
D-pojat, pelisarja
Joukkue | Ilmoittauduttu | Päivitetty | Tila |
---|---|---|---|
Oulaisten Huima Oulaisten Huima |
5.2.2023 12:03:24 | 9.6.2023 10:54 | Joukkue lisätty sarjaan |
Kempeleen Kiri Kempeleen Kiri |
5.2.2023 12:06:30 | 13.6.2023 07:35 | Joukkue lisätty sarjaan |
Puijon Pesis Puijon Pesis, Kuopio |
6.2.2023 12:01:13 | 12.6.2023 10:28 | Joukkue lisätty sarjaan |
Joensuun Maila Joensuun Maila |
6.2.2023 12:24:29 | 9.6.2023 11:01 | Joukkue lisätty sarjaan |
Sotkamon Jymy Violetti Sotkamon Jymy |
7.2.2023 10:48:42 | 11.6.2023 23:41 | Joukkue lisätty sarjaan |
Oulun Lippo juniorit ry sininen Oulun Lippo Juniorit |
8.2.2023 19:10:59 | 12.6.2023 00:52 | Joukkue lisätty sarjaan |
Simon Kiri D-pojat Simon Kiri |
12.2.2023 14:08:30 | 9.6.2023 10:57 | Joukkue lisätty sarjaan |
Napa-Pesis Napapiirin Pesis-Team, Rovaniemi |
18.2.2023 10:32:07 | 15.5.2023 21:46 | Joukkue lisätty sarjaan |
Kärsämäen Kataja Kärsämäen Kataja |
14.3.2023 17:36:56 | 12.6.2023 14:01 | Joukkue lisätty sarjaan |
Pattijoen Urheilijat Pattijoen Urheilijat Juniorit, Raahe |
27.3.2023 11:00:10 | 9.6.2023 12:47 | Joukkue lisätty sarjaan |
Sotkamon Jymy E Sotkamon Jymy |
9.5.2023 10:01:36 | 15.5.2023 11:21 | Joukkue lisätty sarjaan |
D-pojat, kilpasarja
Joukkue | Ilmoittauduttu | Päivitetty | Tila |
---|---|---|---|
Kempeleen Kiri White Kempeleen Kiri |
5.2.2023 12:04:27 | 15.5.2023 19:22 | Joukkue lisätty sarjaan |
Haapajärven Pesä-Kiilat Haapajärven Pesä-Kiilat |
5.2.2023 15:32:26 | 15.5.2023 21:53 | Joukkue lisätty sarjaan |
Puijon Pesis Puijon Pesis, Kuopio |
6.2.2023 12:00:57 | 12.6.2023 10:22 | Joukkue lisätty sarjaan |
Joensuun Maila Joensuun Maila |
6.2.2023 12:10:25 | 31.5.2023 18:48 | Joukkue lisätty sarjaan |
Oulun Lippo Juniorit Dp valkoinen Oulun Lippo Juniorit |
6.2.2023 17:36:16 | 15.5.2023 18:13 | Joukkue lisätty sarjaan |
Sotkamon Jymy Oranssi Sotkamon Jymy |
7.2.2023 10:45:34 | 11.6.2023 23:08 | Joukkue lisätty sarjaan |
Seinäjoen Maila-Jussit Harmaa Seinäjoen Maila-Jussit |
14.2.2023 14:39:31 | 9.6.2023 11:26 | Joukkue lisätty sarjaan |
Kannuksen Ura Kannuksen Ura |
22.3.2023 12:47:59 | 15.5.2023 20:40 | Joukkue lisätty sarjaan |